Vidotta kunstgress 

Adresse: Strandaveien 10, 1911 Flateby 

Underlag: Kunstgress m/gummispon

Banetype: 11er

Belysning: 400 lux

Lengde: 90 Bredde: 55

Driftsform: Kommunal

Tilhører krets: Akershus Fotballkrets 

Kunstgressbanen ligger på Flateby, 15 km fra Lillestrøm.


Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Man. 10. okt
20:15 - 21:39
Enebakk - Rælingen 3
  Vidotta kunstgress
Ons. 12. okt
18:30 - 20:04
Enebakk - Aurskog-Høland 3
  Vidotta kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons. 28. sep
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Blå - Funnefoss/Vormsund Rød
  Vidotta kg 5er B
  Les mer  
Tir. 27. sep
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Enebakk - Aurskog/Finstadbru
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Tir. 27. sep
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Enebakk - Ullensaker/Kisa 3
  Vidotta kg 7er A
  Les mer  
Man. 26. sep
18:30 - 19:24
kl 18:30 - 19:24
Enebakk Grønn - Borgen Blå
  Vidotta kg 5er C
  Les mer  
Lør. 24. sep
15:00 - 16:44
kl 15:00 - 16:44
Enebakk - Rælingen 2
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Tor. 22. sep
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Enebakk Grønn - Bjerke Rød
  Vidotta kg 7er A
  Les mer  
Ons. 21. sep
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Grønn - Lillestrøm Svart
  Vidotta kg 5er A
  Les mer  
Tir. 20. sep
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Enebakk - Løvenstad 2
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Man. 19. sep
20:15 - 21:39
kl 20:15 - 21:39
Enebakk - Funnefoss/Vormsund
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Man. 19. sep
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Enebakk - Skedsmo 3
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Man. 19. sep
19:00 - 19:54
kl 19:00 - 19:54
Enebakk Sort - Aurskog/Finstadbru Hvit
  Vidotta kg 5er B
  Les mer  
Søn. 18. sep
16:00 - 17:44
kl 16:00 - 17:44
Enebakk - Aurskog/Finstadbru
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Tor. 15. sep
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Enebakk - Bjerke
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Ons. 14. sep
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Blå - Fet Gul
  Vidotta kg 5er B
  Les mer  
Ons. 14. sep
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Grønn - Fjellhamar Rød
  Vidotta kg 5er A
  Les mer  
Tir. 13. sep
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Enebakk - Skedsmo 3
  Vidotta kg 7er A
  Les mer  
Man. 12. sep
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Enebakk - Kurland 2
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Man. 12. sep
18:30 - 19:24
kl 18:30 - 19:24
Enebakk Grønn - Fjellhamar Rød
  Vidotta kg 5er C
  Les mer  
Man. 12. sep
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Grønn - Lillestrøm Gul
  Vidotta kg 5er A
  Les mer  
Tor. 8. sep
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Enebakk - Skedsmo 2
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Ons. 7. sep
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Blå - Aurskog/Finstadbru Rød
  Vidotta kg 5er B
  Les mer  
Man. 5. sep
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Enebakk - Nittedal 2
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Man. 5. sep
18:30 - 19:24
kl 18:30 - 19:24
Enebakk Grønn - Hurdal Blå
  Vidotta kg 5er C
  Les mer  
Ons. 31. aug
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Sort - Dal Lilla
  Vidotta kg 5er C
  Les mer  
Ons. 31. aug
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Grønn - Fet Hvit
  Vidotta kg 5er A
  Les mer  
Tir. 30. aug
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Enebakk - Lørenskog 4
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Tir. 30. aug
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Enebakk - Frogner
  Vidotta kg 7er A
  Les mer  
Man. 29. aug
20:15 - 21:39
kl 20:15 - 21:39
Enebakk - Lørenskog 3
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Man. 29. aug
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Grønn - Skjetten Svart
  Vidotta kg 5er A
  Les mer  
Ons. 24. aug
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Blå - Hvam Sort
  Vidotta kg 5er B
  Les mer  
Tir. 23. aug
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Enebakk - Kløfta 2
  Vidotta kg 7er A
  Les mer  
Man. 22. aug
18:30 - 19:24
kl 18:30 - 19:24
Enebakk Grønn - Aurskog/Finstadbru Grønn
  Vidotta kg 5er C
  Les mer  
Tor. 18. aug
18:30 - 19:54
kl 18:30 - 19:54
Enebakk - Sand
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Ons. 17. aug
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Sort - Blaker Rød
  Vidotta kg 5er C
  Les mer  
Ons. 17. aug
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Grønn - Gjelleråsen Grønn
  Vidotta kg 5er A
  Les mer  
Tir. 16. aug
18:30 - 19:24
kl 18:30 - 19:24
Enebakk Grønn - Gjelleråsen Sort
  Vidotta kg 5er A
  Les mer  
Tir. 16. aug
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Enebakk Grønn - Nittedal Gul
  Vidotta kg 7er B
  Les mer  
Man. 15. aug
20:15 - 21:39
kl 20:15 - 21:39
Enebakk - Aurskog/Finstadbru
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Man. 15. aug
18:30 - 20:14
kl 18:30 - 20:14
Enebakk - Lillestrøm 4
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Ons. 10. aug
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Enebakk - Strømmen 2
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Tir. 9. aug
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Enebakk - Frogner
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Ons. 22. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Hvit - Høland Blå
  Vidotta kg 5er B
  Les mer  
Ons. 22. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Grønn - Fet Rød
  Vidotta kg 5er A
  Les mer  
Tir. 21. jun
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Enebakk - Strømmen 3
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Man. 20. jun
18:00 - 19:24
kl 18:00 - 19:24
Enebakk - Lillestrøm 2
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Søn. 19. jun
20:00 - 21:34
kl 20:00 - 21:34
Enebakk - Rælingen 3
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Ons. 15. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Sort - Gjelleråsen Sort
  Vidotta kg 5er C
  Les mer  
Tir. 14. jun
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Enebakk - Skjetten 2
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Man. 13. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Grønn - Dalen Svart
  Vidotta kg 5er A
  Les mer  
Søn. 12. jun
13:00 - 14:04
kl 13:00 - 14:04
Enebakk Grønn - Lørenskog Rød
  Vidotta kg 7er A
  Les mer  
Tor. 9. jun
19:00 - 20:24
kl 19:00 - 20:24
Enebakk - Gjelleråsen 2
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Ons. 8. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Grønn - Skjetten Blå
  Vidotta kg 5er A
  Les mer  
Man. 6. jun
15:00 - 16:44
kl 15:00 - 16:44
Enebakk - Hauerseter 3
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Tor. 2. jun
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Enebakk - Frogner
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Tor. 2. jun
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Hvit - Sørumsand Rød
  Vidotta kg 5er B
  Les mer  
Tir. 31. mai
19:00 - 20:04
kl 19:00 - 20:04
Enebakk Grønn - Nittedal Rød
  Vidotta kg 7er A
  Les mer  
Man. 30. mai
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Enebakk - Hurdal
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Man. 30. mai
19:00 - 19:54
kl 19:00 - 19:54
Enebakk Grønn - Bjerke Rød
  Vidotta kg 5er C
  Les mer  
Man. 30. mai
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Grønn - Sørumsand Rød
  Vidotta kg 5er A
  Les mer  
Tor. 26. mai
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Sort - Skedsmo gul
  Vidotta kg 5er C
  Les mer  
Ons. 25. mai
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Enebakk - Aurskog/Finstadbru
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Ons. 25. mai
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Enebakk - Skedsmo 3
  Vidotta kg 7er A
  Les mer  
Ons. 25. mai
17:00 - 17:54
kl 17:00 - 17:54
Enebakk Grønn - Fjellhamar Gul
  Vidotta kg 5er A
  Les mer  
Man. 23. mai
20:15 - 21:39
kl 20:15 - 21:39
Enebakk - Frogner 2
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Man. 23. mai
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Grønn - Nittedal Hvit
  Vidotta kg 5er A
  Les mer  
Tor. 19. mai
19:00 - 20:04
kl 19:00 - 20:04
Enebakk Grønn - Gjerdrum Svart
  Vidotta kg 7er A
  Les mer  
Tor. 19. mai
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Hvit - Aurskog/Finstadbru Blå
  Vidotta kg 5er A
  Les mer  
Ons. 18. mai
19:00 - 20:04
kl 19:00 - 20:04
Enebakk Grønn - Hakadal Hvit
  Vidotta kg 7er A
  Les mer  
Ons. 18. mai
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Grønn - Lillestrøm Grønn
  Vidotta kg 5er A
  Les mer  
Man. 16. mai
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Enebakk - Hvam 2
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Man. 16. mai
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Grønn - Fjellhamar Hvit
  Vidotta kg 5er C
  Les mer  
Ons. 11. mai
20:00 - 21:34
kl 20:00 - 21:34
Enebakk - Holter 2
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Ons. 11. mai
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Enebakk - Kurland
  Vidotta kg 7er A
  Les mer  
Ons. 11. mai
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Sort - Leirsund Grønn
  Vidotta kg 5er C
  Les mer  
Tir. 10. mai
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Enebakk - Lørenskog 2
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Man. 9. mai
18:00 - 18:54
kl 18:00 - 18:54
Enebakk Grønn - Strømmen Hvit
  Vidotta kg 5er A
  Les mer  
Ons. 4. mai
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Skjetten 3 - Enebakk
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Ons. 4. mai
18:00 - 19:04
kl 18:00 - 19:04
Enebakk Grønn - Fjellhamar Hvit
  Vidotta kg 7er A
  Les mer  
Tir. 3. mai
19:00 - 20:04
kl 19:00 - 20:04
Enebakk Grønn - Leirsund Grønn
  Vidotta kg 7er A
  Les mer  
Ons. 27. apr
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Enebakk - Eidsvold IF 2 *
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Ons. 27. apr
18:30 - 19:34
kl 18:30 - 19:34
Enebakk - Ullensaker/Kisa 3
  Vidotta kg 7er A
  Les mer  
Tir. 26. apr
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Enebakk - Hakadal
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Man. 18. apr
20:15 - 21:39
kl 20:15 - 21:39
Enebakk - Fjellhamar 2
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Ons. 6. apr
20:15 - 21:49
kl 20:15 - 21:49
Enebakk - Gjelleråsen 2
  Vidotta kunstgress
  Les mer  
Tir. 5. apr
20:15 - 21:59
kl 20:15 - 21:59
Enebakk - Raumnes & Årnes +
  Vidotta kunstgress
  Les mer